Doğal Zencefilli Pastil Şekerler

27 Nisan 2010

zencefilli drops

Gıda piyasası ve marketlerde kasa çevreleri sentetik aroma, boya maddeleri ve yapay tatlandırıcı karışımı pastil, şeker ve cikletler ile donatılmışken bir markette doğal Natur Zencefil Şekerleri ile karşılaşmak sürpriz oldu.

doğal şekerler

Natur Zencefilli Drops sentetik kasa çevresi şeker grubu ürünlerin boyunda. Şu cepte, arabada, çantada taşınan naneli gruptan.

Zencefilli, zencefilli-naneli, zencefilli-naneli-kahveli çeşitleri var. İçerik maddeleri son derece doğal olduğu için sağlık değeri yüksek ve ithal edilmiş benzer doğal ürünlerin yanında fiyatı çok çok uygun.(1.25tl civarıydı sanırım) Üretici firma ayrıca sentetik aroma ve tatlandırıcılı benzer ürünlere görede de fiyatı daha düşük tutmayı başarmış gibi görünüyor. Doğal ürünlere doğallığın bedeli daima daha fazla ödediğimiz düşünülürse uygun maliyet oluşturdu için de üreticiyi tebrik etmek gerek.

Natur zencefil taneleri yapay tatlandırıcı yerine şeker içerdiği için diyabetikler ve kalori kontrolü sağlamaya çalışanlar için uygun olmayabilir ancak diğer tüm gruplar için çok daha sağlıklı bir seçim.

zencefilli kahveli drops

Gerçek kahve (%4) ve gerçek zencefil (%4 kadar), tarçın ve nane yağı kullanılmış ki sentetik aroma maddelerini içerik listesinde görmemek tam bir ayrıcalık.

Zencefil yeterince sık ve fazla tüketmediğimiz aromatik baharatlardan birisi. Antioksidan ve anti-enflamatuar özellikleri uzun yıllardır bilinmekte.
Boğaz enfeksiyonlarında zencefil-bal en iyi bilinen folklorik devalardan birisi. Yemeklerden sonra sindirim zorluğu çekenler veya dolaşım zorluğu yaşayanlar için de sıcaklık veren termojenik zencefil en doğru natürel desteklerden.

natur drops

Paylaş

13 yorum

 1. biz bir firma için pastil şeker yaptırmak istiyoruz şekerin içerisinde
  ballı limonlu
  naneli mentolu . 19 mm çap 7,5 mm kalınlık da aylık yaklaşık 350 -400 kğ
  satın almak istiyoruz yaparmısınız kğ ne kadar olur teklif yazarsanız memnun olurum

 2. Doğal Zencefilli Pastil Şekerler yazısından esinlenmiş olduğunuzu düşünerek size yukarıdaki doğal pastillerin üreticisi MEKSMAR DOĞAL VE SAĞLIKLI ÜRÜNLER ŞİRKETİ ile bağlantıya geçmenizi öneririm. http://www.meksmar.com.tr / info@meksmar.com.tr Kolay gelsin.

 3. hem şeker hem sağlık

 4. akın kalelioğlu

  natur zencefilli naneli ürünüzü ankarada nerden tmin edebilirim

 5. Merhaba, bu ürünü :) ben değil Meksmar adlı bir şirket üretiyor, onlardan size gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

 6. ahmet

  NATUR ŞEKERİ HANGİ MARKETLERDE BULURUZ BİM DE ARTIK YOKMUŞ

 7. hola

  şok mazasından her ay 1 adet alırım

 8. Tülay

  Acaba kaç kalori

 9. seyhan

  ben gratis’ten almıştım hala satıyorlar mı bilmiyorum….

Yorumlar